Personální report
AUběhla nějaká doba a Hawks přibyla nová mladá síla. Hned před létem se k nám přidala slečna Domča. Dále do týmu přišlo šikovné duo z kroužku Siki a Šuhaj.
Členové
Přepad
Ač po dlouhé době, ale přeci jsou na světě fotky z našeho přepadu dětského tábora Myšáků. Děkujeme jim za parádní zážitek a snad si i oni užili naši přítomnost.
Fotky
Navštívili jsme
Za léto a podzim letošního roku jsme navštívili řadu větších i menších akcí jako byl například Protector X (odkaz), PA Larp Eden, tradiční Alfa 03 na jejíž report se můžete v dohledné době těšit a jako poslední Radition.
Airsoftové odpoledne
Děkujeme všem zúčastněným a spřáteleným týmům za účast a podporu.
Mimo jiné také děkujeme Petru Jedlinskému z Bílé vločky.

V neposlední řadě děkujeme sponzorům a také Tynně z postradatelných za fotky – snímky od našich fotografek budou v sekci galerie brzy doplněny.

Hawks přijímají opět do svých řad Robíka, který doplní jeho oblíbený :) sniper (bravo) tým.
Fotky
Charlie 02
O víkendu 12-14.4. proběhl víkendový výcvikový camp v Novohradských horách. Děkujeme PatMat týmu za pěknou hru a fajn nedělní ukončení.
Fotky
Nový člen
V březnu 2013 tým přibral nového člena - Bromíka, můžete se na něj těšit na námi navštívených akcích.
Fotky z treninku
24.2. k nám zavítala na trenink milá návštěva. Díky Tynno.
Fotky

e-mail:
sajhawks@gmail.com

SAJ hawks o.s.
Ledenická 1147/120,
České Budějovice, 370 06

telefon: +420 775 077 135,
+420 774 646 462

Podporují nás

Charlie 02

od: Fri-12.04. do: Sun-14.04.
rok: 2013

Další z našich novohradských výcvikových campů na sebe nenechal dlouho čekat. Trénovali, potili se a vařili jsme ještě intenzivněji než minule až nám pot a mawovy gurmánské počiny odkapávaly z těla. Část campu byla zaměřena už jako příprava na Protector X – vytvoření kontrolního bodu a kontrola aut a civilistů. Na závěr nám přišel otestovat naše schopnosti PatMat tým ( za což mu děkujeme), nicméně od minulého souboje jsme tentokrát vyšli poraženi, ale to nás posouvá dále.
Doufáme, že nám ještě jedna akce typu charlie do konce roku vyjde.

Charlie 02 (14-15.4.2013 Kiki)
232 fotek, 106 MB, 43 zobrazení

Předsilvestr 2012

od: Fri-28.12. do: Fri-28.12.
rok: 2012

Akce se tradičně konala u Ondry v suterénu a vypadal opět spíše jako veletrh jídla, kde se dalo najít opravdu cokoli. Pařilo se, debatovalo, atd atd.
Doufáme, že tým vydrží v takovéhle náladě a s takovýmhle parádním kolektivem spoustu dalších let.

Pochod Opařany 2012

od: Fri-05.10. do: Sun-07.10.
rok: 2012

Ženy, kytary a zpěv? No tak to tam všechno bylo. A taky ta podivná partička magorů v maskáčích…tedy my. Pochod samotný zmiňovat je zbytečné, jelikož TO, pro co každý jede na Opařany je dokonalý nakládaný hermelín, srdcem procítěná hudba vyrytá do kytar a dalších hudebních nástrojů. Nesmíme zapomenout ani na Mawův guláš pod Stádleckým řetězovým mostem, který tradičně neměl chybu. Nicméně musím zmínit dvě výjimečnosti tohoto pochodu. A to, že Ondru doprovázela milá společnost v podobě Evči, jeho milované milé, která nám za páteční noci s Ondrou přichystali ohnivou show. Druhá věc, co musím zmínit je Prochyho vyladění batohu na nosítka vodní dýmky, kterou málokdo po cestě odmítl.

-Celý článek-

Charlie 01

od: Fri-21.09. do: Sun-23.09.
rok: 2012

Ano ano, dámy a pánové nakonec se opravdu naše intenzivní výcvikové mecheche uskutečnilo. Ačkoli počasí (především sobotní) nám moc nešlo na ruku, tak jak správně pronesl Lapi: ,,No tak vždycky nám to počasí vychází…no tak aspoň změna, ne?“.
Tým se sešel téměř v kompletním počtu přičemž naše řady doplnila dvojice hostů Lucka a Johny 2, kteří si doufám akci s námi patřičně užili. Camp byl důležitým bodem pro celý tým a to hlavně kvůli vyladění a ujednocení taktik, které se v týmu budou nadále praktikovat. Podél hranic o tomto víkendu farmáři poslouchali podivné jekavé a praskavé zvuky…nikdo netušil, že to byly výdechy posledních sil všech účinkujících a zlověstné praskání, které…

-Celý článek-
Charlie 01 (21.9. -23.9.2012)
190 fotek, 46 MB, 89 zobrazení