Personální report
AUběhla nějaká doba a Hawks přibyla nová mladá síla. Hned před létem se k nám přidala slečna Domča. Dále do týmu přišlo šikovné duo z kroužku Siki a Šuhaj.
Členové
Přepad
Ač po dlouhé době, ale přeci jsou na světě fotky z našeho přepadu dětského tábora Myšáků. Děkujeme jim za parádní zážitek a snad si i oni užili naši přítomnost.
Fotky
Navštívili jsme
Za léto a podzim letošního roku jsme navštívili řadu větších i menších akcí jako byl například Protector X (odkaz), PA Larp Eden, tradiční Alfa 03 na jejíž report se můžete v dohledné době těšit a jako poslední Radition.
Airsoftové odpoledne
Děkujeme všem zúčastněným a spřáteleným týmům za účast a podporu.
Mimo jiné také děkujeme Petru Jedlinskému z Bílé vločky.

V neposlední řadě děkujeme sponzorům a také Tynně z postradatelných za fotky – snímky od našich fotografek budou v sekci galerie brzy doplněny.

Hawks přijímají opět do svých řad Robíka, který doplní jeho oblíbený :) sniper (bravo) tým.
Fotky
Charlie 02
O víkendu 12-14.4. proběhl víkendový výcvikový camp v Novohradských horách. Děkujeme PatMat týmu za pěknou hru a fajn nedělní ukončení.
Fotky
Nový člen
V březnu 2013 tým přibral nového člena - Bromíka, můžete se na něj těšit na námi navštívených akcích.
Fotky z treninku
24.2. k nám zavítala na trenink milá návštěva. Díky Tynno.
Fotky

e-mail:
sajhawks@gmail.com

SAJ hawks o.s.
Ledenická 1147/120,
České Budějovice, 370 06

telefon: +420 775 077 135,
+420 774 646 462

Podporují nás

Charlie 03


Další ročník výcvikového campu v novohradkách nenechal na sebe dlouho čekat a dal nám zabrat jako obvykle...tedy v rámci možností. Ale především to byla sranda a užili jsme si parádní víkend.

Tentokrát camp probíhal na jiném místě – na louce za střelnicí. Premiérově jsme na campu nacvičovali noční boj v lese, což se ukázalo i při různých postupech jako krajně obtížná a těžce zvládnutelná situace (bez používání NVG ).
Tradičně jako každý rok zavítali na camp kluci z místního týmu PatMat, kteří si s námi dosyta v neděli zahráli. Tentokrát jsme předvedli mnohem lepší výkon než při minulém campu, kde nám PatMati dali notně zabrat. Nechyběla ani tradiční kulinářská exhibice našeho kuchaře Mawa, který se vytáhl s parádními palačinkami se špenátem a tradičními párky s kečupem.
Na campu jsme mohli přivítat novopečenou členku Domču, drsnou, nespoutanou, strachnahánějící bojovnici, které by se měl leckterý airsofťák obávat.

Charlie 03 (11.-13.4.2014)
82 fotek, 33 MB, 50 zobrazení