Personální report
AUběhla nějaká doba a Hawks přibyla nová mladá síla. Hned před létem se k nám přidala slečna Domča. Dále do týmu přišlo šikovné duo z kroužku Siki a Šuhaj.
Členové
Přepad
Ač po dlouhé době, ale přeci jsou na světě fotky z našeho přepadu dětského tábora Myšáků. Děkujeme jim za parádní zážitek a snad si i oni užili naši přítomnost.
Fotky
Navštívili jsme
Za léto a podzim letošního roku jsme navštívili řadu větších i menších akcí jako byl například Protector X (odkaz), PA Larp Eden, tradiční Alfa 03 na jejíž report se můžete v dohledné době těšit a jako poslední Radition.
Airsoftové odpoledne
Děkujeme všem zúčastněným a spřáteleným týmům za účast a podporu.
Mimo jiné také děkujeme Petru Jedlinskému z Bílé vločky.

V neposlední řadě děkujeme sponzorům a také Tynně z postradatelných za fotky – snímky od našich fotografek budou v sekci galerie brzy doplněny.

Hawks přijímají opět do svých řad Robíka, který doplní jeho oblíbený :) sniper (bravo) tým.
Fotky
Charlie 02
O víkendu 12-14.4. proběhl víkendový výcvikový camp v Novohradských horách. Děkujeme PatMat týmu za pěknou hru a fajn nedělní ukončení.
Fotky
Nový člen
V březnu 2013 tým přibral nového člena - Bromíka, můžete se na něj těšit na námi navštívených akcích.
Fotky z treninku
24.2. k nám zavítala na trenink milá návštěva. Díky Tynno.
Fotky

e-mail:
sajhawks@gmail.com

SAJ hawks o.s.
Ledenická 1147/120,
České Budějovice, 370 06

telefon: +420 775 077 135,
+420 774 646 462

Podporují nás

Týmovka

Náš tým jak je již zmíněno v sekci historie týmu, funguje od roku 1999. I když za tu dobu musel ujít značnou část cesty, stále stojí pevně a drží si dobré jméno. Od roku 2012 je tým občanským sdružením SAJ Hawks o.s.

Není asi úplně nutné zmiňovat, že se účastníme běžných a někdy i méně běžných airsoftových klání a i jiných mimoairsoftových aktivit jako různé pochody, campy apod.

Avšak v posledních letech se zaměřujeme na osvětu tohoto sportu u široké veřejnosti. Pořádáme osvětové akce, a také akce pro děti – především v rámci bezpečnosti tohoto sportu. V našem týmu máme také profesionálního zdravotníka, takže můžeme provádět lekce první pomoci.

Díky za tuhle partu kluků, kteří tvoří tenhle výborný tým plný přátel. Snad bude fungovat i spousty dalších let.
.....„Johny“.......