Personální report
AUběhla nějaká doba a Hawks přibyla nová mladá síla. Hned před létem se k nám přidala slečna Domča. Dále do týmu přišlo šikovné duo z kroužku Siki a Šuhaj.
Členové
Přepad
Ač po dlouhé době, ale přeci jsou na světě fotky z našeho přepadu dětského tábora Myšáků. Děkujeme jim za parádní zážitek a snad si i oni užili naši přítomnost.
Fotky
Navštívili jsme
Za léto a podzim letošního roku jsme navštívili řadu větších i menších akcí jako byl například Protector X (odkaz), PA Larp Eden, tradiční Alfa 03 na jejíž report se můžete v dohledné době těšit a jako poslední Radition.
Airsoftové odpoledne
Děkujeme všem zúčastněným a spřáteleným týmům za účast a podporu.
Mimo jiné také děkujeme Petru Jedlinskému z Bílé vločky.

V neposlední řadě děkujeme sponzorům a také Tynně z postradatelných za fotky – snímky od našich fotografek budou v sekci galerie brzy doplněny.

Hawks přijímají opět do svých řad Robíka, který doplní jeho oblíbený :) sniper (bravo) tým.
Fotky
Charlie 02
O víkendu 12-14.4. proběhl víkendový výcvikový camp v Novohradských horách. Děkujeme PatMat týmu za pěknou hru a fajn nedělní ukončení.
Fotky
Nový člen
V březnu 2013 tým přibral nového člena - Bromíka, můžete se na něj těšit na námi navštívených akcích.
Fotky z treninku
24.2. k nám zavítala na trenink milá návštěva. Díky Tynno.
Fotky

e-mail:
sajhawks@gmail.com

SAJ hawks o.s.
Ledenická 1147/120,
České Budějovice, 370 06

telefon: +420 775 077 135,
+420 774 646 462

Podporují nás

G 36C Gen. III


Nejkratší verze známé německé útočné pušky G36 byla mou první zbraní a opravdu bych asi nic jiného než G36 od SRC v současnosti opět nekoupil. Rád bych se podělil s vámi o mé zkušenosti s touto zbraní.

Zbraň jsem koupil z Airsoftmorava. Ke zbrani jsem obdržel zvlášť uloženou pružinu 100, přičemž pružina 120 byla již ve zbrani. Zbraň přišla nepoškozená, v parádním stavu.

Tělo zbraně je zhotovené z hustěného nylonu, takže z čehosi, co má více připomínat originál než ABS plast a opravdu bych řekl, že je tělo opravdu bitelné. Nejkratší verze G36 disponuje kompaktní délkou celé zbraně – se sklopenou pažbou 50cm a s vyklopenou 71.8cm.

Ke zbrani jsem dostal klasický točný velkokapacitní zásobník na G36 (470 bb). Zásobník nelícuje těsně v zásobníkové šachtě, decentně se kýve, ale drží ve zbrani pevně.

Samotný základ zbraně je vylepšený od výrobce – 120 pružina (jak jsem již zmiňoval), 8mm kuličková kovová ložiska, ultra zátěžový motor SRC, zátěžová kola. Výkonnost zbraně byla prodejcem naměřena mezi 380-390 FPS a přesná hlaveň 6,03 mm zvýšila úsťovou rychlost až okolo 400 FPS.

První a poslední úskalí u této zbraně jsem musel zdolat ihned na začátku. Když jsem zbraň zkoušel první víkend, zaseklo se cosi uvnitř v mechaboxu a zraň přestala fungovat, pouze tupě vrčela. Jelikož jsem ji měl v záruce, poslal jsem ji obratem zpět, načež mi za krátkou dobu dorazila zpět s odstraněnou závadou, promazanými koly a mnou dodatečně objednanou přesnou hlavní 6.03. Jako nevýhoda u této zbraně může být nestandardní hop komora, což je velice nepříjemné v případěm že chcete komoru měnit (například za ProWin).

Zbraň jsem používal téměř rok a půl a následně prodal kamarádovi z týmu a šlape pořád jako hodinky. Z počátku jsem se domníval, že pěkná přesnost a výkonnost zbraně po čase klesne, ale mýlil jsem se. Střílí báječně i v delším časovém horizontu. Používal jsem ji za tepla tak i zimy, za slunce, tak za deště či sněhu. A opravdu vydržela vše. Za celou dobu jsem na ní nic neměnil ani jsem ji nerozebíral.

Když to shrnu, jde o přesnou spolehlivou krátkou zbraň, výbornou jak do lesa, tak do baráku. Nemohu ji nic vytknout.