Personální report
AUběhla nějaká doba a Hawks přibyla nová mladá síla. Hned před létem se k nám přidala slečna Domča. Dále do týmu přišlo šikovné duo z kroužku Siki a Šuhaj.
Členové
Přepad
Ač po dlouhé době, ale přeci jsou na světě fotky z našeho přepadu dětského tábora Myšáků. Děkujeme jim za parádní zážitek a snad si i oni užili naši přítomnost.
Fotky
Navštívili jsme
Za léto a podzim letošního roku jsme navštívili řadu větších i menších akcí jako byl například Protector X (odkaz), PA Larp Eden, tradiční Alfa 03 na jejíž report se můžete v dohledné době těšit a jako poslední Radition.
Airsoftové odpoledne
Děkujeme všem zúčastněným a spřáteleným týmům za účast a podporu.
Mimo jiné také děkujeme Petru Jedlinskému z Bílé vločky.

V neposlední řadě děkujeme sponzorům a také Tynně z postradatelných za fotky – snímky od našich fotografek budou v sekci galerie brzy doplněny.

Hawks přijímají opět do svých řad Robíka, který doplní jeho oblíbený :) sniper (bravo) tým.
Fotky
Charlie 02
O víkendu 12-14.4. proběhl víkendový výcvikový camp v Novohradských horách. Děkujeme PatMat týmu za pěknou hru a fajn nedělní ukončení.
Fotky
Nový člen
V březnu 2013 tým přibral nového člena - Bromíka, můžete se na něj těšit na námi navštívených akcích.
Fotky z treninku
24.2. k nám zavítala na trenink milá návštěva. Díky Tynno.
Fotky

e-mail:
sajhawks@gmail.com

SAJ hawks o.s.
Ledenická 1147/120,
České Budějovice, 370 06

telefon: +420 775 077 135,
+420 774 646 462

Podporují nás

Colt 1911 A1 CO2 GBB KJW


Tuto zbraň jsem si vybral, protože Colty 1911 miluji a obzvláště klasiku A1.

Zbraň je poháněna Co2 bombičkami, nicméně samotná zbraň je stejná jak pro green gas, tak pro co2. Rozdíl je pouze v zásobníku, který je uzpůsoben pro vložení bombičky – kvůli tomuto je spodek zásobníku prodloužen o silnou patku, ve které je dotahovací šroub na bombičku. Sám zásobník je na 28 bb.

Výkonově není tento colt na tom úplně nejhůře (úsťovka okolo 350 FPS) nicméně na boj v lese nemá dostatečný dostřel. Blowback šlape bez problémů, něměl jsem s ním nejmenší zádrhel. Nicméně největší problém byl v těsnící gumičce na vrchu zásobníku, která se neustále odštípávala ramínkem podavače. I když se jedná o CO2 verzi, tato zbraň není do nižších teplot (berte 15 °C jako spodní hranici), pokud jsou již teploty okolo 15°C, tedy jarní či podzimní počasí, vydrží vám bombička stěží na 1 a půl zásobníku, spíše pouze 1 zásobník a někdy ani ne ten.