Personální report
AUběhla nějaká doba a Hawks přibyla nová mladá síla. Hned před létem se k nám přidala slečna Domča. Dále do týmu přišlo šikovné duo z kroužku Siki a Šuhaj.
Členové
Přepad
Ač po dlouhé době, ale přeci jsou na světě fotky z našeho přepadu dětského tábora Myšáků. Děkujeme jim za parádní zážitek a snad si i oni užili naši přítomnost.
Fotky
Navštívili jsme
Za léto a podzim letošního roku jsme navštívili řadu větších i menších akcí jako byl například Protector X (odkaz), PA Larp Eden, tradiční Alfa 03 na jejíž report se můžete v dohledné době těšit a jako poslední Radition.
Airsoftové odpoledne
Děkujeme všem zúčastněným a spřáteleným týmům za účast a podporu.
Mimo jiné také děkujeme Petru Jedlinskému z Bílé vločky.

V neposlední řadě děkujeme sponzorům a také Tynně z postradatelných za fotky – snímky od našich fotografek budou v sekci galerie brzy doplněny.

Hawks přijímají opět do svých řad Robíka, který doplní jeho oblíbený :) sniper (bravo) tým.
Fotky
Charlie 02
O víkendu 12-14.4. proběhl víkendový výcvikový camp v Novohradských horách. Děkujeme PatMat týmu za pěknou hru a fajn nedělní ukončení.
Fotky
Nový člen
V březnu 2013 tým přibral nového člena - Bromíka, můžete se na něj těšit na námi navštívených akcích.
Fotky z treninku
24.2. k nám zavítala na trenink milá návštěva. Díky Tynno.
Fotky

e-mail:
sajhawks@gmail.com

SAJ hawks o.s.
Ledenická 1147/120,
České Budějovice, 370 06

telefon: +420 775 077 135,
+420 774 646 462

Podporují nás

G36E2 SRC


Pro milovníky zbraní ze serie G36 je tato zbraň rozumnou volbou. Vysoký výkon, dobré zpracování a odpovídající cena jí řadí mezi kvalitní kousky, které bych doporučoval.

Zpracování:
- Konstrukce těla zbraně je plastová, čepy a spojovací materiál kovový, přesně dle originální předlohy. Sklopná pažba má dobře provedené uchycení a v nesklopené poloze se neviklá. Replika je osazena nízkou RIS lištou, která umožňuje uchycení optiky nebo kolimátoru s nízkou montáží bez dalších úprav. Vysoká montáž je také možná, ale pro ideální střelbu by vyžadovala lícní podložku. - Zásobníková šachta a zásobník jsou také kvalitně provedeny. Jediným neduhem je, že se zásobník v šachtě mírně viklá, což se dá napravit několika pásky elektrikářské pásky/gumy na správném místě.
- Vnitřní díly mechaboxu jsou spolehlivé a prozatím jsem neregistroval závadu ani jinou poruchu. Poskytují dobrý výkon a přesnou střelbu na 40-50m, delší vzdálenosti jsou pouze na odhadu a šikovnosti střelce.
- Hop-up komora je nestandardní, ale době zpracovaná. Regulace je plynulá a nevykazuje uvolňování sevření při střelbě.
- Bateriový box a baterie jsou umístěny v těle zbraně. Větší baterie se obtížně instalují (box je příliš malý) a jejich rychlá výměna je téměř nemožná, proto jsem se uchýlil k externímu umístění baterie do kapsičky na předním pažbení. Toto řešení sebou nese nevýhodu vychýlení těžiště zbraně, které je poměrně znatelné.

Vyhodnocení:
Jedná se o kvalitní zbraň s dobrou výkonovou rezervou. Tvar těla zbraně poskytuje dobré podmínky pro instalaci dodatečného maskování (například omotání sniper šálou nebo provázkem s navázanými pruhy/třásněmi). Zbraň osobně doporučuji.