Personální report
AUběhla nějaká doba a Hawks přibyla nová mladá síla. Hned před létem se k nám přidala slečna Domča. Dále do týmu přišlo šikovné duo z kroužku Siki a Šuhaj.
Členové
Přepad
Ač po dlouhé době, ale přeci jsou na světě fotky z našeho přepadu dětského tábora Myšáků. Děkujeme jim za parádní zážitek a snad si i oni užili naši přítomnost.
Fotky
Navštívili jsme
Za léto a podzim letošního roku jsme navštívili řadu větších i menších akcí jako byl například Protector X (odkaz), PA Larp Eden, tradiční Alfa 03 na jejíž report se můžete v dohledné době těšit a jako poslední Radition.
Airsoftové odpoledne
Děkujeme všem zúčastněným a spřáteleným týmům za účast a podporu.
Mimo jiné také děkujeme Petru Jedlinskému z Bílé vločky.

V neposlední řadě děkujeme sponzorům a také Tynně z postradatelných za fotky – snímky od našich fotografek budou v sekci galerie brzy doplněny.

Hawks přijímají opět do svých řad Robíka, který doplní jeho oblíbený :) sniper (bravo) tým.
Fotky
Charlie 02
O víkendu 12-14.4. proběhl víkendový výcvikový camp v Novohradských horách. Děkujeme PatMat týmu za pěknou hru a fajn nedělní ukončení.
Fotky
Nový člen
V březnu 2013 tým přibral nového člena - Bromíka, můžete se na něj těšit na námi navštívených akcích.
Fotky z treninku
24.2. k nám zavítala na trenink milá návštěva. Díky Tynno.
Fotky

e-mail:
sajhawks@gmail.com

SAJ hawks o.s.
Ledenická 1147/120,
České Budějovice, 370 06

telefon: +420 775 077 135,
+420 774 646 462

Podporují nás

SVD Dragunov (A&K – manuální verze)


Snajperskaja vintovka dragunova, kdo by neznal tuto pušku po světě tak známou, jako její menší bratr Kalashnikov. Tento model potěší především příznivce ruské armády, ale nejen ty.
Zpracování:
- Konstrukce těla zbraně je vyrobeno ze slitiny kovů, ovládací prvky (přepínač střelby, kovové čepy, pojistka zásobníku a především závěr) jsou také vyrobeny z kovu. Pažbení je u tohoto modelu vyrobeno z plastu (dnes již lze zakoupit wooden verzi, či dodatečně vyměnit za pažbení dřevěné). Hlavním neduhem této zbraně je uchycení hlavně. 2 malé šroubky opravdu nestačí k uchycení cca 0,8m hlavně (volně uložené), tedy je nutné je stále utahovat, nebo na to jít od lesa a hlaveň pěkně vyklínovat.

- Zásobníková šachta a zásobník je točný (zvláštní, že právě u manuální odstřelovací pušky). Po malé úpravě (například vlepením/vložením pruhu látky) drží jako přibitý, bez ní se bohužel viklá. Pojistka zásobníku není příliš tuhá, tedy doporučuji provedení úpravy.

- Vnitřní díly mechaboxu jsou spolehlivé a prozatím jsem neregistroval závadu ani jinou poruchu. Poskytují dobrý výkon a přesnou střelbu….dovolil bych si specifikovat jako „ozajstno luxusne“.

- Hop-up komora je nestandardní, ale době zpracovaná. Regulace je prováděna pomocí malého imbusového šroubku, který bohužel není příliš citlivý, ale nejedná se o žádný velký problém.

Vyhodnocení:
Jedná se o kvalitní zbraň s velmi dobrou výkonovou rezervou. Tvar těla zbraně poskytuje dobré podmínky pro instalaci dodatečného maskování (například omotání sniper šálou nebo provázkem s navázanými pruhy/třásněmi). Zbraň osobně doporučuji.