Personální report
AUběhla nějaká doba a Hawks přibyla nová mladá síla. Hned před létem se k nám přidala slečna Domča. Dále do týmu přišlo šikovné duo z kroužku Siki a Šuhaj.
Členové
Přepad
Ač po dlouhé době, ale přeci jsou na světě fotky z našeho přepadu dětského tábora Myšáků. Děkujeme jim za parádní zážitek a snad si i oni užili naši přítomnost.
Fotky
Navštívili jsme
Za léto a podzim letošního roku jsme navštívili řadu větších i menších akcí jako byl například Protector X (odkaz), PA Larp Eden, tradiční Alfa 03 na jejíž report se můžete v dohledné době těšit a jako poslední Radition.
Airsoftové odpoledne
Děkujeme všem zúčastněným a spřáteleným týmům za účast a podporu.
Mimo jiné také děkujeme Petru Jedlinskému z Bílé vločky.

V neposlední řadě děkujeme sponzorům a také Tynně z postradatelných za fotky – snímky od našich fotografek budou v sekci galerie brzy doplněny.

Hawks přijímají opět do svých řad Robíka, který doplní jeho oblíbený :) sniper (bravo) tým.
Fotky
Charlie 02
O víkendu 12-14.4. proběhl víkendový výcvikový camp v Novohradských horách. Děkujeme PatMat týmu za pěknou hru a fajn nedělní ukončení.
Fotky
Nový člen
V březnu 2013 tým přibral nového člena - Bromíka, můžete se na něj těšit na námi navštívených akcích.
Fotky z treninku
24.2. k nám zavítala na trenink milá návštěva. Díky Tynno.
Fotky

e-mail:
sajhawks@gmail.com

SAJ hawks o.s.
Ledenická 1147/120,
České Budějovice, 370 06

telefon: +420 775 077 135,
+420 774 646 462

Podporují nás

Taškent VI


Rok s rokem se sešel a náš tým opět mířil do Uzbeckého hlavního města Taškentu, kde se schylovalo k tvrdým bojům mezi příslušníky armád EU a proruských povstalců.
Po prvním výstřelu se strhla hotová smršť, boje neustávaly ani v noci a těžká technika brázdila neustále bojiště sem a tam. Po několika hodinách urputných bojů jsme došli k závěru, že čelíme těžké přesile, které se dá jen těžko bránit. Tento fakt ještě prohlubovala bojová morálka spojeneckých armád, které místo bojů leckdy častěji hledali útočiště a kryt v místních kantýnách a hospodách. Ti oddanější bojovali až do posledního dechu, než se povstalci dostali k branám spojenecké základny.
Tu nakonec nedobyli díky závěrečnému odhodlání spojenců, nicméně se musí nechat že armády EU byly takřka na kolenou.