Personální report
AUběhla nějaká doba a Hawks přibyla nová mladá síla. Hned před létem se k nám přidala slečna Domča. Dále do týmu přišlo šikovné duo z kroužku Siki a Šuhaj.
Členové
Přepad
Ač po dlouhé době, ale přeci jsou na světě fotky z našeho přepadu dětského tábora Myšáků. Děkujeme jim za parádní zážitek a snad si i oni užili naši přítomnost.
Fotky
Navštívili jsme
Za léto a podzim letošního roku jsme navštívili řadu větších i menších akcí jako byl například Protector X (odkaz), PA Larp Eden, tradiční Alfa 03 na jejíž report se můžete v dohledné době těšit a jako poslední Radition.
Airsoftové odpoledne
Děkujeme všem zúčastněným a spřáteleným týmům za účast a podporu.
Mimo jiné také děkujeme Petru Jedlinskému z Bílé vločky.

V neposlední řadě děkujeme sponzorům a také Tynně z postradatelných za fotky – snímky od našich fotografek budou v sekci galerie brzy doplněny.

Hawks přijímají opět do svých řad Robíka, který doplní jeho oblíbený :) sniper (bravo) tým.
Fotky
Charlie 02
O víkendu 12-14.4. proběhl víkendový výcvikový camp v Novohradských horách. Děkujeme PatMat týmu za pěknou hru a fajn nedělní ukončení.
Fotky
Nový člen
V březnu 2013 tým přibral nového člena - Bromíka, můžete se na něj těšit na námi navštívených akcích.
Fotky z treninku
24.2. k nám zavítala na trenink milá návštěva. Díky Tynno.
Fotky

e-mail:
sajhawks@gmail.com

SAJ hawks o.s.
Ledenická 1147/120,
České Budějovice, 370 06

telefon: +420 775 077 135,
+420 774 646 462

Podporují nás

Pochod Opařany 2012

od: Fri-05.10. do: Sun-07.10.
rok: 2012

Ženy, kytary a zpěv? No tak to tam všechno bylo. A taky ta podivná partička magorů v maskáčích…tedy my. Pochod samotný zmiňovat je zbytečné, jelikož TO, pro co každý jede na Opařany je dokonalý nakládaný hermelín, srdcem procítěná hudba vyrytá do kytar a dalších hudebních nástrojů. Nesmíme zapomenout ani na Mawův guláš pod Stádleckým řetězovým mostem, který tradičně neměl chybu. Nicméně musím zmínit dvě výjimečnosti tohoto pochodu. A to, že Ondru doprovázela milá společnost v podobě Evči, jeho milované milé, která nám za páteční noci s Ondrou přichystali ohnivou show. Druhá věc, co musím zmínit je Prochyho vyladění batohu na nosítka vodní dýmky, kterou málokdo po cestě odmítl.

-Celý článek-

Charlie 01

od: Fri-21.09. do: Sun-23.09.
rok: 2012

Ano ano, dámy a pánové nakonec se opravdu naše intenzivní výcvikové mecheche uskutečnilo. Ačkoli počasí (především sobotní) nám moc nešlo na ruku, tak jak správně pronesl Lapi: ,,No tak vždycky nám to počasí vychází…no tak aspoň změna, ne?“.
Tým se sešel téměř v kompletním počtu přičemž naše řady doplnila dvojice hostů Lucka a Johny 2, kteří si doufám akci s námi patřičně užili. Camp byl důležitým bodem pro celý tým a to hlavně kvůli vyladění a ujednocení taktik, které se v týmu budou nadále praktikovat. Podél hranic o tomto víkendu farmáři poslouchali podivné jekavé a praskavé zvuky…nikdo netušil, že to byly výdechy posledních sil všech účinkujících a zlověstné praskání, které…

-Celý článek-
Charlie 01 (21.9. -23.9.2012)
190 fotek, 46 MB, 89 zobrazení

Alfa 02

od: Fri-13.07. do: Sun-15.07.
rok: 2012

Druhý díl náročného víkendového cvičení v Novohradských horách, tentokrát v teplém letním čase, sebou přinesl mnohé radosti a mnohé strasti. Tak, aby strasti byly za námi, tak na rovinu…nás Kamil se svou bandou hrozně, potupně, příšerně, podle…no… vykropil. Tak a je to. Plán akce byl velice košatý s mnohými úkoly. Ihned u prvního – dorazit na randevous point jsme ztratili velitele Ondru v neznámém močálu poblíž neznámého dětského tábora, nicméně přežil a další den jsme se přizpůsobivše situaci setkali. Cesta skýtala mnohá nebezpečí, především možnost přepadu na každém kroku, což nás dosti zpomalovalo a to nezmiňuji zapojení se do svatební hostiny v jedné nejmenované hospůdce poblíže…

-Celý článek-
alfa-2 13.-15.7.2012
44 fotek, 10 MB, 40 zobrazení

Operace Taškent 4

od: Fri-22.06. do: Sat-23.06.
rok: 2012

Dunění kol rozdrnčeného vozu se rozléhá téměř celým prostorem. Jistě, to naši rudí bratří fičí na vejtřasce vstříc boji s prohnilou kapitalistickou armádou NATO. Ale my jdeme pěšky. Je tma a nevidíme na krok. Jediné, koho potkáváme, jsou naši padlí bratří, které postříleli naši rudí bratří. Holt boj ve tmě má i svá úskalí. Máme najít polní nemocnici…ale nikdo jí neviděl, nikdo neví kde je. Mysteriozní. Je půl čtvrté ráno a konečně jsme z patroly zpět na základně. Krátký spánek. Je sedm ráno a vyjíždíme v tajném výsadku kupředu blízko základny NATO. Útok je rozprášen. Následuje další útok kdesi uprostřed rozlehlé oblasti. Útok je rozprášen. Následuje oběd na základně a krátký spánek. Po…

-Celý článek-